HOW TO SURVIVE WINTER

Po Vánocích mám vždycky pocit, že už by mohla zase brzo skončit zima a leden a hlavně únor jsou ty nejdelší měsíce v roce kdy si akorát strašně moc přeju sníh, aby bylo všechno aspoň krásný a bílý. Přitom je taková spousta věcí, na které je ideální přesně tohle období 

Meditace - můj úkol číslo jedna. Nejtěžší věc na světě pro mě je se zklidnit a chvíli zůstat na jednom místě, chtěla bych se proto vrátit k meditacím. Každému vyhovuje něco jiného, můj oblíbený rituál byl ráno vstát o pár minut dřív a jen chvíli sedět, většinou s poslechem head space (nejlepší věc, která mi jako jedna z mála fakt pomáhá). Nejradši bych to posunula o level dál i s učením stojky na hlavě, ale v pátým měsíci se už neodvážím začínat.

Bruslení je nejlepší přece! Svařák a kluziště fungujou určitě aspoň do konce února)

Začít všechny nové knihy a zápisníky - před sebou mám zrovna pěknou hromádku na stole (a další spoustu rezervací v knihovně) a nevím vůbec co dřív, jestli kreslit, psát, číst nebo všechno najednou ?!

Kurzy a workshopy - kdy jindy se začít učit něco nového než na začátku roku, žejo! Za mě taneční kurzy na Nové scéně, moc už chci taky zkusit Krasopísmo a nebo se zpátky vrátit k nějakému cizímu jazyku (aspoň pomocí knížek a seriálů třeba)

Vylepšení bytu - v zimě trávím doma nejvíc času, takže je jasný, že to tady chci mít útulný nejvíc na světě, už jen najít volný den na všechno to vrtání a přesouvání nábytku. Na pověšení čekají tisky na obrázcích níž a taky přichází čas na challenge vytvořit z jedné místnosti prostor pro nás dva a juniora.

Botanická - zmizet do tropů za pár korun (vstupné na Albertově je asi 40,-)

2 komentáře:

  1. Na korčuliach som nestála ani nepamätám, ale úprimne už by som sa asi bála na ne postaviť znova, aj keď je pravda, že to má svoje čaro! Ja som v zime posadnutá zápisníkmi a diármi, pretože mám konečne čas sadnúť na zadok a napísať si svoje plány. A botanická je nádherná, je pravda, že som v nej nebola v zime, ale určite by to za to stálo. Inak skvelé tipy a pekné fotografie :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Brusle jsou nej, já jsem se po dlouhý době taky bála a šlo to v poho) a děkuju!

      Vymazat